14 juuni, 2017

Heegelmõmmid rokivad

Kool sai läbi ja Looral on taas aega veidi heegelnõelaga välgutada...ja nii sai järgmine kaisumõmmik valmis. Imearmsates toonides väga tegija Mõmm on 33-cm pikkune ja dzentelmen oma olemuselt. Julgelt haaras ta Hiiretipsu enda kõrvale ja poseeris uhkelt kaamerasilmale :)

heegeldatud kaisuMõmm
Hiiretips ja Mõmm
Tegelikult heegeldab Loora neid loomakesi siiski kindla eesmärgiga - nimelt läheb kogu loomakestelt saadav pisike tulu tema võistlusfondi.
Looral on üks igavesti truu suur sõber - Pokardi - kellega koos on nad praeguseks peaaegu terve aasta koos treeninud ja võistelnud. Enamasti takistussõidus, kuid paar starti on tehtud ka koolisõidus. Loora tegeleb ratsutamisega ja Pokardi, hellitavalt meie pere jaoks Poku, on üks igavesti armas märapreili. Et tegu on kahe naisterahvaga, siis eks aegajalt keevad tujud üle ja mossitatakse, kuid siis ollakse taas maailma suurimad sõbrad. Selle aasta sisse on mahtunud juba hulganisti edukaid starte, on saadud nii esi- kui mitmendamaid auhinnalisi kohti. Ja et ratsasport on kallis, otsustaski Loora sellesse heegelmõmmide tegemisega ise panustada.


Mõlemad pildilolevad loomakesed otsivad kodu, mõlema hind eraldi ostes 27€ (+saatmine Tartust kaugemale), koos 50€ (+saatmine Tartust kaugemale).
Mõmm
Loomad on heegeldatud 100% puuvillasest lõngast, neil on turvasilmad ja kõhutäiteks mahuline vatiin.
Meie kallis suur sõber, PokardiIlusat suve, kallid sõbrad!Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar