28 juuni, 2019

Vahepealsed kaunitarid - Muhu Täht, Lilleringid liival, Karukellakiri, Pööratud piibelehekiri, Rõõmukiri ja ehk veel midagi?

Olen endiselt elus ja toimekas ka, ehk isegi liiga toimekas ja seepärast siia ei satugi?
Ehmatusega vaatasin, et viimase sissekandena on olnud Laidy kleit mai keskpaigast - tule taevas appi! Olen ju vahepeal ka ikka kudunud ja mitte vähe!

Kummaline, kuid eks samas ka mingitpidi arusaadav peale aastaid kudumist, et mind on lõpuks avastatud ja ka tunnustatud - egas muidu poleks ju nõnda palju sallitellimusi riburadapidi sülle potsatanud nagu seda on aasta algusest juhtunud. Olen siiralt tänulik ja õnnelik ja vardad aina laulavad! Aastatega on kasvanud vilumus kõiges, ka fotode tegemises, kuigi ma selles end siiani heaks ei pea. Samas foto on see, mis müüb enne kui sall kätte saadakse ja sellesse jäägitult armutakse. Kust ma tean seda viimast väita? Eks ikka tagasisidest ja sellest, et pöördutakse tagasi ja tellitakse uusi iludusi - AITÄH!

Kui tahad pikemalt ja ajaliselt õiges järjestuses lugeda nüüd piltidena tulevate sallide kohta, siis leia mu FB-leht ja lehitse sealt allapooole: https://www.facebook.com/Haapsalusallid

Igal juhul olen õnnega koos, et olen sel kevadel saanud kududa mitmeid kauaoodatud koekirju, lemmikuid Liina Langi ja Meeli Vent sulest! Ja uskuge, kohe tuleb lisa ;)

Haapsalu sall, Ingridi kiri - koekirja autor Liina Langi

Haapsalu sall, Karukellakiri - lendas kaugele Ameerikamaale

Haapsalu sall, Lilleringid Liival - koekirja autor Meeli Vent

Haapsalu sall, Pööratud Piibelehekiri

Haapsalu sall, Rõõmukiri - koekirja autor Liina Langi
Haapsalu sall, Lehega Piibelehekiri, tuntud ka kui Ingrid Rüütli kiri


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar