04 september, 2014

Haapsalu sall nr. 18 - sireli-lilla Pööratud piibelehekiri

Haapsalu sall, pööratud piibelehekiri
Olen sallikudujate ridades veel väga algaja, kuid ometi on nende väheste sallidegagi tekkimas mingid eriskummalised ja vahvad seosed. Näiteks: kahel korral olen Karukellakirja kudunud ja mõlemal korral on see seotud olnud reisidega. Pööratud piibelehekirja tegin nüüdseks kolmandat korda...ja taas, seda mustrit olen kudunud vaid värvilisena - päris esimene sai heleroheline, kallile klassiõele helehall ja nüüd sirelililla. Olen ise algselt olnud veidi kõhklev antud toonide osas, kui asjata - tulemus on iga kord kaunis saanud. Seekordne sall sai pikk, mõõtudeks 200 x 75cm, valmimiseks kulus 11 päeva ja eile õhtul hilja sai sall raamile. Eks see viimane osa olegi ju alati see kõige magusam - nii kui äärepitsid sallile külge saavad, on vaja ka raam välja otsida, et tulemust silmanurgast veidigi nautida. 
Haapsalu sall raamil
Haapsalu sall ja vana kivimüür

Pildistamise osas olin aga päris pikalt üsna nõutu - lilla toon ei kippunud kuidagi pildile lillana jääma, vaid muutus siniseks. Üritasin ühes ja teises valguses, kuid asjata. Küll on hea, et on olemas Facebook, kus head inimesed olid kohe abiks aitamas. Veidike mängimist valge balansiga ja wow!, lilla sall oli ka fotodele lilla. Nüüd jääb vaid sall päevavalguses kaamerasse püüda ning saabki taas üks kena töö lõppenuks nimetada. 

Head kandmist!


läbi kuldse rõnga


Lisan vaid niipalju, et ilmselt nagu iga silmgi näeb värve erinevalt, on ka see sall igas valguses veidi erineva tonaalsusega ja need erinevad variatsioonid on siin näha :)


Näoraamatus pesistsen siin :)
 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar