28 detsember, 2015

Anelmaiset lillepõlvikud..

..ehk need, mis röövisid mult une..
Anelmaiset avastasin enda jaoks umbes kuu aega tagasi - üks vahva soomlanna, Anelma Kervinen koob neid ja need on lihtsalt võrratud. Tulutult üritasin tegijaga kontakti saada, et endalegi neid tellida, kuid kirjutasin ma kas inglise või soome keeles, miski ei mõjunud. Lõpuks leidsin Raverlyst nende õpetuse ja hakkasin ise tegema: õpetus  SIIN
Et kudumine on juba pikemat aega mu suur kirg ja vardaid suudan liigutada üsnagi nobedalt, sain esimese paari valmis 4 päevaga (ok, õhtuga). Kuigi ma nendega ise väga rahule ei jäänud, sündis sellest paarist 3 järgmist paari - koleegile ja kahele heale tuttavale.
Nüüdseks on 3 põlvikupaari valmis, üks ootel - igaüks imeline ka ilma lilledeta. Viimased, hallid, sain 2 päevaga tehtud - aga seda ka tõesti enamuse päevast kududes :)

Mitmed on küsinud FB's, et mitu silma mul varrastel on?
Esimesel paaril alustasin 12 silmaga vardal, pahkluu juures kahandasin 11'le ja jalalaba osa on kootud 10 silmaga vardal. Kaks järgmist paari (suuremale jalale) said alustatud 13 silmaga, pahkluust alates aga samamoodi jätkatud, nagu esimesel paaril :)
Vardad: 3,5
Põlvikud nr.1  - endale
Põlvikud nr.2 - Kadile
Lõng: Novita 7-veljestä

Põlvikud nr.3 - täiendatud variant

Põlvikud nr.3 - Ilonale - versioon 1Aasta esimesel päeval sai ka neljas paar lillepõlvikuid valmis, siin nad on - lõbusalt värvilised:

Katrini lõbusad põlvikud (nr.4)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar