09 mai, 2016

Juubel - ehk Haapsalu sall nr. 50! Lehega piibelehekiri, tuntud ka Ingrid Rüütli kirjana


Kevad on kõige kaunim aeg aastas - hiirekõrvus puud, mis end imekiirelt täis leherüüsse ajavad; võililled - usinalt ninasid päikese poole küünitamas; liblikad - kollased, valged, kirjud; veidi veel unised herilased - jah, isegi nende nägemine teeb kevadel tuju heaks...ja emadepäev - mis sel aastal õnnistati imelise suveilmaga.
Paljajalu veel ringi silgata ei saa, kuid sadamakaile esimesi paate kaema minna oli just õige aeg.. ja et kodu on meil vaid väikese jalutuskäigu kaugusel Emajõest, ei olnud suureks ettevõtmiseks sammud salliga koos sinna seada...

Kõik ärkab - samal ajal kui mina sadamasillal salli sättisin, põõnutasid sealsamas, vaid paar sammu kaugemal (vee pool) noored, kes päikese käes varbaid sirutasid ja ilma nautisid...veidi eemal püüdis umbes 6-aastane vapper kalamees ahvenaid..veel veidi kaugemal nautis isa tütre ja pojaga lutsuviskamist ja kui pildilt heli saaks kuulata, oleks ka veest väljatõmmatava paadi kriuksud pildil :) Oleks see kevad vaid pikem!Kui ma mai alguses eelmise kleidiprojektiga (jäänud on piltide ootus, laupäeval oli laulatus) lõpuks ühele poole sain, tundus järgmise kleidini veel ''pikk'' maa...kuni järsku läks kiireks (ja siia võib vabalt juurde lisada ''nagu alati''). Nädal on piisav aeg, et sellega üks sall valmis varrastada ja samas siis ära kulutada ka äsja olemas olnud ''vaba aeg''. Nüüd siis ongi jälle kiire  - aga ega ilmselt muidu ka asjad sündida saaks.

Mõõdud: 160 x 62cm
Lõng: luksuslik kašmiiri-villa-siidisegu
Värv: naturaalvalge

Ilusat kevadet  - nautige sooja!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar