20 jaanuar, 2019

Ikka sallilainel ja nii veel ka terve veebruar - Karukellakiri taaskord!

Kas te olete tähele pannud, et kevad hiilib juba salamisi? Vargsi, hästi vaikselt ja tasa.. Veel on lund ja külma, veel on ka pimedad öö, aga samas on päevad juba paari kukesammu võrra pikemad ning juba paistab nii mõnelgi keskpäeval päike nii heledalt ja rõõmsalt! Ja linnud siristavad ka juba teistmoodi - kevadiselt!
Foto tehtud ilma väguta
Minu jaoks on kevad praktiliselt käes päeval, mil ma saan kella 17 ajal kontorist lahkudes valges auto juurde . see aeg ei ole enam kaugel. Siis tean, et enam pole pikalt oodata kui kevadveed
vulisevad... Oh, ma ootan väga!

Aga enne kui kevad päriselt kohal on, tuleb nii mõnedki sallid valmis kududa, et ikka oleks mida aastalõpukokkuvõttes kokku võtta!

Siin on päris päris esimene, mis sel aastal alustatud ja lõpetatud - imekaunis õrnsinine Karukellakiri. Kui salli põhiosa sain valmis 10 päevaga, siis äärepitsile kulus lisaks 5 - jah, see on lai ja eriline, täis nuppe. Salli valmimine võttis eeldatavast rohkem aega, aga tasus ka ära

Lõngaks 100% meriino
Salli mõõdud 180x70cm (raamil 188 x 78cm)

Foto välguga - võta Sa kinni, kumb sai õigem toon...
Sall on suur, ja nii täpselt lõnga väljatulemist pole kaua juhtunud - 100 grammist, ehk 1400'st meetrist jäi vaid 2 grammi! Hoidsin lõpuni hinge kinni, kas ikka jagub äärepitsi silmamiseks või jääb meetrike puudu :)

Kaunist kandmist saajale! Ja mõnusat pühapäeva teile kõigile!
- Ivika - 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar