23 aprill, 2019

Haapsalu sall - Lilleringid liival

See konkreetne sall sai tegelikult valmis juba märtsi alguses, aga kuna uhan pruutkleiti kududa, siis blogisse saab tugeva viivitusega...Ja et numbrid on ka sassis, siis olgu ta number 73.

Kas teil on ka mõne koekirjaga nii, et kohe kui seda näete, tahaks vardad haarata ja kudumist alustada? Minul on praeguseks selliseid mustreid kogunenud 4, millest ühte kaunitari olete te juba näinud: Liina Langi ''Ingridi kiri'' ja nüüd näete teist - seda: Meeli Vent'i loodud koekiri ''Lilleringid liival''

Kui Meeli paar aastat tagasi oma uusi mustreid piiluda lasi, olin ma kohe konksu otsas, kuigi nagu näha, läks kudumiseni ikka palju palju aega... Ega ma ju oskagi kirjeldada, miks mõni muster koheselt kõnetab ning teine on lihtsalt kena, sest ilusad on nad ju tõesti KÕIK - aga nii see vist lihtsalt on.
Muide, see koekiri on ka praeguseks juba üsna kuulus - sellekirjaline haapsalu sall kingiti Haapsalu Pitsikeskuse poolt 19.augustil 2017 Haapsalus esinenud Belinda Carlisle'le, kes pidas toona oma 59.-ndat sünnipäeva kontserti andes!

Mõõdud: 160 x 60cm
Lõng: 70% meriino 20%siidi 10%kašmiiri segu
Värv: naturaalvalge

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar