06 detsember, 2018

Maria ja Garret - ehedalt eestimaine südasuvine pulmapidu...

Maria ja Garret
...kus au sees oli meri, muusika ja kodumaised pulmatavad. Väga eriline pulm, mis oli täpselt pruutpaari nägu!
Maria ja Garretti jaoks on Eesti muusika, ajalugu ja kultuur südamelähedased ning nad soovisid, et nende pulmapäev seda peegeldaks. Kogu päev (ja ka öö) oli täis muusikat ja palju suurepäraseid muusikuid.  Tants ja elav muusika kestsid varaste hommikutundideni! Väiksem pulmaseltskond sai nautida seiklusterohket jätkupidu Viljandis...

.. nii kirjutab sellest pulmast Pulmakorraldaja.ee oma lehel 
Imekaunis pruut

Ja taas anti mulle võimalus ehtida pruut kauni kootud käsitöökleidiga, mis valmis koostöös Jaanika Stuudioga . 
Imeilus Silviakirjaline kleit sai valmis paar nädala ette pulmi, juuli alguses. Viljandis kleidiproovis käisime Jaanikaga kahel korral - oma tihedas töögraafikus proovi jaoks aja leidmine oli pruudi poolt tõeline meistritrikk. Pelgalt tunniajased pausid tööpäeval erinevate koosolekute vahel ei andnud eriti ruumi varieerimisteks - imetlen mõnede inimeste jõudu jõuda kõike ja seda hästi :) 

Kleidi saamislugu oli lihtne, mustrid said paika imekiirelt ja mängisime vaid nuppudega. Seeolikuosa 4304 nuppu oli piisav hulk, et ülaosa teha lihtne. Lahtine seljaosa tekitas taas veidi mõtteainest - seekord oli see kohe väga lahtine - ent siinkohal sai antud pruudile soovitus servad paari pistega enne kandmist aluskleidi külge kinnitada. 

This is love!


Pikalt ootasin fotosid...töö oli olnud suur ja tagasisidet peale selle, et üleandmisel oli kõik 5+, mul ei olnud. Hing oli ärevil - meeldis?, ei meeldinud?, kas oli ikka kõik päris õige? 
..ja eile, peale viiekuulist ootust, saabusid sellest unistuste pulmast kaunid jäädvustused...

Maria ja Garret, olgu teil õnne ja armastust, mida aastakümnete jooksul nautida ja mille paistel peesitada. Soovin kogu südamest häid soove kooskasvamiseks!Armastus!

Olulised tegijad pulmas:
Korraldus ja visuaal: Pulmakorraldaja.ee
Fotod: Rene Riisalu / Fotostop
Õhtujuht: Hannes Hermaküla
''jah!'' / ''Yes!''

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar